Kamenná predajňa

Tovar máme skladom

Výmena tovaru

do 14 dní

Osobný odber

na výdajnom mieste

O nás

Od minulosti až po súčasnosť

Internetový obchod TOG vznikol na základoch firmy TABAT spol. s.r.o., ktorá funguje v meste Považská Bystrica už 30 rokov, ako rodinná firma. Prevádzkujeme maloobchodné predajne Textil, Bytový textil, Galantériu, Obuv a koženú galantériu v obchodnom dome TABAT.

Náš internetový obchod TOG.sk vám ponúka bohatý sortiment, ako obuv, koženú galantériu, kusový textil, textilnú galantériu či metrový textil. Všetko čo potrebujete, nájdete v našom eshope na jednom mieste. Nakúpiť tak môžete jednoducho, v pohodlí vášho domova.

Našou silnou stránkou sú práve naše dlhoročné skúsenosti. Vieme, čo zákazníci hľadajú. Veríme, že každý si v našom eshope TOG.sk nájde presne to, čo potrebuje. U nás sa jednoducho oblečenie a obuje celá rodina, od malého bábätka, až po starých rodičov. A to všetko bez zbytočného behania po nákupných centrách.

Pôvod tovaru je najmä z krajín EU, so zameraním na kvalitu tradičných dodávateľov zo Slovenska a Česka. Sortiment obuvi je dodávaný z krajín, ako Slovensko, Česko, Poľsko, Nemecko či Grécko.